Plaka Tanıma Sistemi

(0850) 733 63 22

Bize Ulaşın

90 derece kapı motoru

90 DERECE KAPI AÇMA MOTORU

90 derece kapı motoru

90 Derece Kapı Açma Motoru

90 derece kapı açma motoru günümüzde birçok işyeri, ofis, fabrika, kamu binası, benzin istasyonu gibi alanların kapılarında otomatik kapı açma sistemi olarak kullanılmaktadır.Manuel olan kapıların elektrikli ve otomatik olmasını sağlar.

90 derece kapı motoru elektrikli sensör yada kart okuyucu gibi ekipmanların yanı sıra uzaktan kumanda ve kapıya entegre edilen elektrikli kilit ilede çalışabilmektedir.

90 derece kapı motorunun seti içerisinden 2 adet uzaktan kumanda ve 2 adet temassız el sensörü çıkmaktadır.

Kapı motorunun içerisindeki enkoder sayesinde kapının durma noktaları hafızaya alınarak soft açış soft kapanış yapılabilmektedir.

 

https://youtu.be/zaEh1pKyWeo

https://youtu.be/SDNWAtqXcH4
90 DERECE KAPI AÇMA MOTORU ÇALIŞMA VİDEOSU

ÜRÜNÜN FİYATINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Kapıların özellikle temas ile bulaşan hastalıklar nedeni ile temassız hale getirilmesi günümüzdeki covid türevi hastalıkların bulaş riskini azaltmada önemli bir etken olarak görülmektedir.

Kişilerin lavabo / tuvalet giriş çıkışlarındada aynı noktaya dokunarak kapı açmanın normal şartlardada çeşitli hastalık ve mikrobik problemler çıkartacağı bilinmektedir.

Bir kapıyı otomatik açılır hale getirmek için kullanılan 90 derece kapı açma motoru birçok farklı tipteki kapıda uygulanabilir.Aliminyum kapı, demir kapı, ahşap ofis kapısı, Amerikan ofis kapısı gibi birçok kapıya ürünün uygulanması oldukça basittir.

Kapı açma motoru aynı zamanda uzaktan kumanda ilede kontrol edilebilmektedir.Uzaktan kumanda isteen miktarda çoğaltılabilen bir ekipmandır.

Ürünümüz olan HYDROLIFT kapı açma motorumuzun bazı öne çıkan özellikleri şunlardır.

90 DERECE KAPI AÇMA MOTORU ÖZELLİKLERİ

  1. Engel tanıma: Kapı, açılma yada kapanma esnasında bir engel ile karşılaşır ise sistem bunu otomatik olarak algılar ve kapı geri açılır.
  2. Dokun Bırak : Eğer kapı yanlışlıkla elle manuel itildi ise sistem bunu açma talebi olarak algılar ve sanki butona basılmış gibi açma işlemini başlatır.
  3. Noktada Durma: Sistem ilk elektrik aldığında kendini 1 defaya mahsus yavaş şekilde otomatik açar ve kapatır.Bu esnada açma ve kapama noktalarında nerede zorlandı ise o noktaları otomatik olarak hafızasına alır ve normal kullanımda en fazla kapının gitmesi gereken nokta olarak belirler.
  4. Senkronize Çalışma: 90 derece kapı açma motorunun çift açılır kanatlı kapıların her ikisini aynı anda açması için senkronize şekilde çalışma modu vardır.
  5. Radar Bağlantısı: Eğer kapı motoru çok yoğun bir yerde kullanılıyor ise sisteme radar dediğimiz uzaktan hareket algılayarak kapıyı açan sensör bağlanabilir.Kişinin kapıya daha yaklaşmadan bile kapıyı otomatik açması sağlanır.
  6. Verimlilik : Ortalama 100 kg ağırlığına kadar ve günde ortalama 1,000 adete kadar açma kapama olan kapılarda güvenle kullanılabilir.Elektrik kesintilerinde sistem boşa düşeceği için kapı elle itilerek açılır kapanır hale gelir ve yangın vs gibi anlarda güvenlik problemi yaratmaz.
  7. Kilit entegrasyonu: Kapıda eğere bir kilit var ise 90 derece kapı açma motorumuz önce bu kilide aç konutunu sonrada kapıyı kendi açması için olan komutunu verir.Ayani kapınızda bir elektrikli kilit var ise rahatlıkla senkronize çalıştırabilirsiniz.

ETİKETLER ;

90 derece kapı motoru, kapı itici motor, elektrikli kapı itme sistemi,elektrikli kapı motoru, kapı itme motoru, kapı itici motor, kapı itici, kapı hidroliği, kapı motoru,90 derece kapı motoru

Başlık metninizi buraya ekleyin

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Çözüm Arge

İlgili Yazılar

tansa-turnike

TANSA TURNİKE SİSTEMLERİ

TANSA TURNİKE Tansa turnike sistemleri, 1962 yılından günümüze kadar hizmet veren sektörün lider üreticilerinden biridir.Yerli üretim ve kalite olgusu ile öne çıkan tansa turnike, birçok

HİJYEN TURNİKESİ FİYATLARI

HİJYEN TURNİKESİ

HİJYEN TURNİKESİ NEDİR ? Günümüzde birçok farklı alanda kullanılmakta olan turnike sistemlerine ek olarak ihtiyaç duyulan bir diğer ürün hijyen turnikesi ve diğer adıyla hijyen