90 DERECE KAPI AÇMA MOTORU

Published by admin on

90 derece kapı motoru

90 derece kapı açma motoru günümüzde birçok işyeri, ofis, fabrika, kamu binası, benzin istasyonu gibi alanların kapılarında otomatik kapı açma sistemi olarak kullanılmaktadır.

90 DERECE KAPI AÇMA MOTORU ÇALIŞMA VİDEOSU

ÜRÜNÜN FİYATINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Kapıların özellikle temas ile bulaşan hastalıklar nedeni ile temassız hale getirilmesi günümüzdeki covid türevi hastalıkların bulaş riskini azaltmada önemli bir etken olarak görülmektedir.

Kişilerin lavabo / tuvalet giriş çıkışlarındada aynı noktaya dokunarak kapı açmanın normal şartlardada çeşitli hastalık ve mikrobik problemler çıkartacağı bilinmektedir.

Bir kapıyı otomatik açılır hale getirmek için kullanılan 90 derece kapı açma motoru birçok farklı tipteki kapıda uygulanabilir.Aliminyum kapı, demir kapı, ahşap ofis kapısı, Amerikan ofis kapısı gibi birçok kapıya ürünün uygulanması oldukça basittir.

Kapı açma motoru aynı zamanda uzaktan kumanda ilede kontrol edilebilmektedir.Uzaktan kumanda isteen miktarda çoğaltılabilen bir ekipmandır.

Ürünümüz olan HYDROLIFT kapı açma motorumuzun bazı öne çıkan özellikleri şunlardır.

90 DERECE KAPI AÇMA MOTORU ÖZELLİKLERİ

  1. Engel tanıma: Kapı, açılma yada kapanma esnasında bir engel ile karşılaşır ise sistem bunu otomatik olarak algılar ve kapı geri açılır.
  2. Dokun Bırak : Eğer kapı yanlışlıkla elle manuel itildi ise sistem bunu açma talebi olarak algılar ve sanki butona basılmış gibi açma işlemini başlatır.
  3. Noktada Durma: Sistem ilk elektrik aldığında kendini 1 defaya mahsus yavaş şekilde otomatik açar ve kapatır.Bu esnada açma ve kapama noktalarında nerede zorlandı ise o noktaları otomatik olarak hafızasına alır ve normal kullanımda en fazla kapının gitmesi gereken nokta olarak belirler.
  4. Senkronize Çalışma: 90 derece kapı açma motorunun çift açılır kanatlı kapıların her ikisini aynı anda açması için senkronize şekilde çalışma modu vardır.
  5. Radar Bağlantısı: Eğer kapı motoru çok yoğun bir yerde kullanılıyor ise sisteme radar dediğimiz uzaktan hareket algılayarak kapıyı açan sensör bağlanabilir.Kişinin kapıya daha yaklaşmadan bile kapıyı otomatik açması sağlanır.
  6. Verimlilik : Ortalama 100 kg ağırlığına kadar ve günde ortalama 1,000 adete kadar açma kapama olan kapılarda güvenle kullanılabilir.Elektrik kesintilerinde sistem boşa düşeceği için kapı elle itilerek açılır kapanır hale gelir ve yangın vs gibi anlarda güvenlik problemi yaratmaz.
  7. Kilit entegrasyonu: Kapıda eğere bir kilit var ise 90 derece kapı açma motorumuz önce bu kilide aç konutunu sonrada kapıyı kendi açması için olan komutunu verir.Ayani kapınızda bir elektrikli kilit var ise rahatlıkla senkronize çalıştırabilirsiniz.

ETİKETLER ;

90 derece kapı motoru, kapı itici motor, elektrikli kapı itme sistemi,elektrikli kapı motoru, kapı itme motoru, kapı itici motor, kapı itici, kapı hidroliği, kapı motoru,


admin

Otopark sistemleri ve plaka tanıma sistemleri üzerine yazılım ve donanım geliştirmekteyiz.Bu sistemleri hem türkiye içerisinde hem yurt dışanda satmaktayız.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim