TURNİKE SİSTEMİ FİYATLARI

Published by admin on

turnikeli geçiş sistemleri, turnikeli geçiş sistemi, turnike sistemi

Turnike Sistemi Fiyatları

Turnike sistemi fiyatları nın anlatıldığı makalede öncelikle sistemler anlatılmaktadır.Turnike sistemleri kullanım alanlarına göre birçok çeşit ve özellikte olan geçiş kontrol cihazlarından biridir.İnsanları geçiş yaptığı noktalarda konumlandırılarak, belirli bir alana kişinin girmesi yada girememesi gibi durumları yönetir.

Eğer bir alana girilirken belirli izinler yada yetkilerin alınması gerekiyor ise bunu engelleyici unsur olarak turnike sistemleri kullanılır.Turnikeler engelleme tarafındada çeşitlenmektedir.Örneğin hiçbir görevlinin bulunmadığı ve geçişin kesinlikle engellenmesi gereken yerlerde boy turnikesi kullanılmalıdır.

Eğer geçiş noktasında bir güvenlik görevlisi var ise 3 kollu turnike sistemi kullanılabilir.Turnikenin altından yada üstünden atlama olayları olabileceğinden tripod turnikeler seçilirken dikkatli olunması gereklidir.

Turnike sistemleri nasıl çalışır ;

Genellikle paslanmaz çelik sacdan imal edilen turnike sistemi içerisinde elektronik ve mekanik unsurları bulunduğu bir ünitedir.Mekanik aksam kolları, elektronik aksam ise sistemi yönetir.Bir buton yada uzaktan kumanda vasıtası ile geçiş yaptırmak mümkün olduğu gibi turnike üzerine takılacak bir biyometrik yada kart okuma cihazı ilede yönetilebilir.

Turnike sistemi nerelerde kullanılır ;

Turnike sistemi insan geçişinin kontrol altına alınması gereken tüm geçiş koridorlarında kullanılabilir.Bu bir işyerinin girişi, stadyum kapısı yada toplu taşıma durağı girişi olabilir.Amaç sadece izin verilen kişilerin belirlenen alana girmesi, izinsiz olanların girişini engellemektir.

Turnike sistemi Fiyatları ve Çeşitleri ;

Turnike sistemi fiyatları için öncelikle hangi tip ürünün kullanılması gerektiği belirlenmelidir.Aşağıda turnike sistemi fiyatları için tıklayarak çeşitleri görebileceğiniz resimli ana başlıklar oluşturulmuştur.Kullanılacak alana ve özelliklere göre turnike seçimi yapılmalıdır.
TURNİKE FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

Paslanmaz ve boyalı çeşitleri olan turnikelerin dış ortamlar için kullanılan çeşitleri bulunmakta, dış ortam yani yağmur alan yerler için paslanmaz turnikeler tercih edilmelidir.

turnike sistemi fiyatları
Tripod Turnikeler

3 Kollu Turnikeler

3 kollu turnike sistemleri genellikle standart yaya geçişi yapılan alanlarda kullanılmaktadır.

turnike sistemi
Engelli Geçiş Turnikesi

Engelli Turnike Sistemleri

Engelli turnikesi diğer adıyla vip turnikelerde engellei araçlarının geçebilmesi için tasarlanmış motorlu turnikelerdir.

camlı turnike
Hidden Gate Turnikeler

Camlı Turnike Sistemleri

Hızlı geçiş turnikesi de denilen hidden gate yani camlı turnikeler yüksek kalite ve prestij istenen mekanlarda kullanılmaktadır.

boy turnikesi
Boy Turnikesi

Boy Turnikeleri

Boy turnikeleri başında güvenlik görevlisi bulunmayan yada yetkisiz kişinin kesinlikle hiçbir şekilde geçişinin yapamaması istenen durumlarda kullanılmalıdır.


admin

Otopark sistemleri ve plaka tanıma sistemleri üzerine yazılım ve donanım geliştirmekteyiz.Bu sistemleri hem türkiye içerisinde hem yurt dışanda satmaktayız.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim