Turnike Sistemi

TURNİKE SİSTEMİ

Projelerinize en uygun turnike sistemi çözümleri.

7/24 ONLİNE BİLGİ HATTI 0532 673 38 86

Turnike sistemi geçişlerin kontrollü olarak yapılması gereken alanlarda kullanılıyor. Bir çeşit denetleyici-engelleyici mekanizmadır. İnsanların belirli bir alana girmesi yada çıkış yapması durumunda girilecek yada çıkılacak alanın güvenliği ve kontrolü hedeflenmektedir.

Turnike sistemleri genellikle herkesin giremeyeceği yada girmesinin istenmediği özel alanlarda kullanılmaktadır. Kartlı, parmak izli, yüz tanımalı yada kameralı sistemler ile tümleşik olarak çalışabilir. Ve güvenlik kontrollü ve manuel de kullanımı mümkündür.

Kullanılacak alana ya da senaryoya göre turnike modeli seçilir. Her turnike modelinin farklı işlevleri vardır. Örneğin bir stadyum girişinde boy turnikesi kullanılması gerekli iken bir metro girişinde tripod turnike seçilmelidir.TANSA TRİPOD TURNİKELER

TANSA_LTT_303
TANSA LTT 303
TANSA_LTT_303_D
TANSA LTT 303D
TANSA_LTT_303_A
TANSA LTT 303A
TANSA LTT 303AD
TANSA LTT 303S
TANSA LTT 303AS
TANSA LTT 303E
TANSA LTT 303J
TANSA LTT 313
TANSA LTT 313D
TANSA LTT 313E
TANSA LTT 313ED
TANSA LTT 313EJ
TANSA LTT313EJD
TANSA LTT323

TANSA ENGELLİ GEÇİŞ TURNİKELERİ

TANSA SG 112
TANSA SG 212
TANSA SG 312
TANSA SG 343
TANSA SG WSWLWE
TANSA SG WMC

TANSA HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

TANSA LTOP 111
TANSA LTOP 111H
TANSA LTOP 101
TANSA LTOP 101H

TANSA LTOP 201
TANSA LTOP 301
TANSA LTOP 401
TANSA LTOP 501
TANSA LTOP 501H
TANSA LTOP 551
TANSA LTOP 551H

TANSA BOY TURNİKELERİ

TANSA LTF 104
TANSA LTF 104 D
TANSA LTF 113
TANSA LTF 113D

TANSA LTF 114
TANSA LTF 114D
TANSA LTF 114ST
TANSA LTF114STD
TANSA LTF 213
TANSA LTF 213D
TANSA LTF 214
TANSA LTF 214D
TANSA LTF 413

TANSA LTF 413D
TANSA LTF 413SG
TANSA LTF 414

TANSA LTF 414D
TANSA LTF 513
TANSA LTF 514
TANSA LTF 600

TURNİKE SİSTEMİ PAKETLERİMİZ

TURNİKE FİYATLARIMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ…

Turnike Sistemi Projelerimizden Bazıları

Turnike Sistemi Çeşitleri

Turnike sistemi kategorisinde en çok kullanılmakta olan ürün ise tripod turnike dediğimiz 3 kollu turnikelerdir. 120 derece açılı 3 adet koldan oluşur. Turnike yaya geçişi sırasında geçiş yapanları tek tek içeri alma işine yarar. Farklı ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanabilmesi adına çok sayıda turnike sistemi çeşitleri bulunuyor.

Bir defa verilen bir kontakla sadece 1 kişi geçiş yapabilir. İkinci kişinin geçiş yapmasının engel olunur. Bu senaryoyla hedeflenen kartı olan, etkisi olanın geçiş yaparak arkasından gelen yetkisiz kişinin geçişi engellenebilmektedir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri

Üst düzey mekanlar, estetik camlı giriş turnikeleri.

3 Kollu Tripod Turnikeler

tansa tripod turnike

Turnike sistemleriyle yapılabilen diğer senaryo, ücretlendirme alanları. Müze girişinde satın alınılmış bilet, turnike üzerindeki barkod okuyucuya okutularak kişi geçiş yapar. Farklı alanlarda insanlar, istenilen alana biletle giriş yapabilir.

Boy Turnike Sistemi

tansa boy turnikesi

Stadyumlarda önceden satın alınan bilet turnike üzerindeki okuyucuya okutularak geçiş yapılır. Ve aynı bilet ile bir başkası ikinci kere okutarak içeriye giriş yapması engellenmiş olur.

Spor salonu yazılımları , yemekhane yazılımları, şantiye kontrol yazılımları gibi birçok yazılım ile desteklenir. Boy turnike sistemi, fonksiyonel olarak kullanılması gereken alanlarda maksimum performansı bağlı olduğu otomasyon ile birlikte yüksek verimlilikte sağlayabilmektedir.

Engelli Geçiş Turnike Sistemleri

tansa engelli turnikesi

Engelli geçiş turnike sistemleri, engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak tasarlanmıştır. Örnek bir görsel çeşidi bu şekildedir. Sistemlerimiz ile ilgili ayrıntıları özel olarak görüşebilmek adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Turnike sistemi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Önemli hususlardan biri turnikenin kullanılacağı alanın hava koşullarıdır. Günümüzde paslanmaz turnikelerin yerini boyalı ve yarı paslanmaz turnikelerde aldığı için (maliyet düşürme amaçlı) kullanılan materyalin doğru seçilmesi gerekmektedir.

Hızlı Geçiş Turnikeleri

tansa hızlı geçiş turnikesi

Eğer kullanılacak turnike dış ortamda kullanılacak ise. Ve yağmur suyuna maruz kalacak ise. Paslanmaz turnike kullanımını öneriyoruz. Kullanılacak turnike sistemi iç ortamda kullanılacaksa. Ve yağmur ve sıvı teması olmayacak ise boyalı yada yarı paslanmaz dediğimiz turnike çeşitleri de kullanılabilmektedir.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta iç ortam olmasına rağmen rutubet nem gibi faktörlerinde göz önünde bulundurulmasıdır. Yağmur suyu değmemesine rağmen nem yada rutubetten doğan sebeplerden dolayı da boyalı bir turnikenin paslanacağı unutulmamalıdır.

Hizmet, Satış ve Fiyat Politikamız!

Dürüst, Gerçek ve Doğru Fiyatlarla çalışıyoruz. Çözüm Ortağı, Toptancı, Bayi ve Son Kullanıcılarla çalışmalar yapıyoruz. Çalışma şeklimiz fiyat politikamızı belirliyor. Satın alma adet ve çalışma şeklimizle her statüye özel uyguladığımız fiyatlarla Çözüm Ortağı, Toptancı, Bayi ve Son Kullanıcılar arasındaki rekabet koşullarını gözetiyoruz. Ve bu politikamızı en ciddi şekilde sürdürüyor ve koruyoruz.  Uzman ekibimizle Satış, Ürün Geliştirme, Test,  Montaj, Teknik Servis, Uzaktan Destek ve Yazılım Destek hizmetlerini sunuyoruz.

Firmamız


Plaka tanıma sistemi yazılımı, biletli otopark sistemi yazılımı, personel kontrol sistemi yazılımı, yemekhane kontrol sistemi yazılımı, spor salonu kontrol sistemi yazılımı, mobil otopark sistemi yazılımı, turnike sistemi üreticisidir. Sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Kaliteli ürün ve sorunsuz hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.


Tansa, Atlas, Zkteco, Bft markalarının toptan satışılarını yapmaktayız. Firmamız, parmak izi okuyucu, yüz tanıma, kart okuyucu, access kontrol, biometrik cihazlar, geçiş kontrol turnikeleri, xray, boy detektörü gibi diğer birçok ürününde toptan satışını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz
     

Personel Geçiş Kontrol ve Otopark ve geçiş kontrol sistemleri üzerine yoğunlaşan firmamız plaka tanıma sistemi üzerine sektör liderleri arasından yer almaktadır. Firmamız müşterilerinden aldığı geri dönüşleri, en hızlı ve tutarlı şekilde sistemlerine uygulamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.


Firmamız tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Yazılım İhracatını hedeflemekte ve bu noktada çeşitli geliştirmeler yapmaktayız.


Amacımız sektörde ürün ve hizmet konusunda, en iyi noktada olmak. Ülkemizin gelişmesine ve büyümesine en iyi şekilde katkı sağlamaktır.

Saygılarımızı Sunar İyi Çalışmalar Dileriz.

ÇÖZÜM ARGE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Turnike Sistemi Fiyatları

Turnike fiyatları, ürünün mevcut özelliğine, çalışma prensibine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Üç kollu tripod turnike sistemleri, engelli geçiş turnike sistemleri fiyatları arasında farklılık oluyor.

Firmamız, farklı siparişlere özel uygun fiyat ile hizmet vermektedir.

Turnike Sistemi Firması

Turnike sistemi siparişi ile ilgili detayları görüşebilmek için firmamız ile iletişime geçilebilir.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim