YAPRAK TURNİKE

Published by admin on

yaprak turnike, yaprak turnikesi, yaprak turnike fiyatları

YAPRAK TURNİKE

yaprak turnikeYaprak turnike, adından anlaşılacağı gibi bir dal ucundaki yaprağa benzer şekilde üretilen turnikelerdir. Yaprak turnikeler, paslanmaz veya boyalı galvanizli metalden üretilebilir. Yaprak turnike sistemi, Yaprak turnike Fiyatları, Yaprak turnike imalatı bilgileri aşağıda verilmiştir.

Yaprak turnikeler genelde yuvarlak gövdeye bağlı u şeklinde bükülmüş turnike kolu ve turnike kolunun tek yönde hareketini sağlayan yay mekanizmasından oluşur. Gövde ve kollar nikelaj kaplama yapılmakta kaplama yaprak turnikesine sık bir görünüm sağlar.

Yaprak turnikesi, market depo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Yerli üretim yaprak turnikeler ithal versiyonlarına göre kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Perpa yaprak turnike

Yaprak Turnike Perpa stoklarımızda mevcuttur. Ofisten veya depodan teslim alabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine güvenli bir şekilde yaprak turnikesi göndermekteyiz. Yaprak turnikeler İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi büyük şehirlere bir iş günü içinde kargo teslimi yapılabilmektedir.

Yaprak turnike montajı

Yaprak turnike montajı yaprak turnikeler paketinden çıkan montaj yonergelerini izleyerek hızlı ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Türkiye genelinde bulunan bayilerimiz yaprak turnikenin montaj hizmeti vermektedir.

Yaprak turnikeler sipariş esnasında hangi yönde dönmesi isteniyorsa bilgi verilmesi gerekir. Bazı yaprak turnikelerin modelleri manuel olarak yön ayarı yapılabilecek şekilde üretilmektedir.

Yaprak turnike imalatı

Yaprak turnike imalatı çeşitli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalar sırayla metal boru kesimi, metal gövde saç ve kapak kesimleri, gövde kolların kaynak yerlerinden kaynak yapılması hazır olan metallerin galvaniz ve nikelaj kaplama için kaplamacıya gönderilmesi.
Kaplamadan gelen parçaların doğru bir şekilde montaji hazır olan ürünün paketlenmesi ve sevkiyata hazır hale getirilmesi.

Yaprak turnike sistemleri

Yaprak turnike sistemleri yaya geçiş güzergahı üzerinde montaj yapılmış yaprak turnike yayaların bir yöne geçişine izin verirken diğer yöne geçmesini engeller. Örnek olarak gidiş yönü olarak kullanılan bir yaya yolu önüne gidiş yönüne açılabilen yaya turnikesi montajı yapılır. Montajı yapılan turnikeden yayalar sadece bir yöne geçiş yapabilirler.

Yaprak turnike yayaların yönlendirmek içinde kullanılabilir. Petrol istasyonlarındaki marketlerde yayaların ödeme yapan diğer müşterilere engel olmaması için yaprak turnikesi kullanılmaktadır.

Alışveriş yerlerinde müşterilerin bir alandaki ürünleri görmeden başka bir alana geçmesini engellemek istenirse de bu şekilde yaprak turnike sistemi kullanılabilir.

Yaprak turnikeler genel olarak mekanik olduğu ve mekanik parçalardan oluştuğu için arıza durumunda yaprak turnike yedek parçaları temin edilerek (yaprak turnike yayı) yaprak turnike tamiri yapılabilmektedir.

Yaprak turnike fiyatları

Yaprak turnike fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Yaprak turnike bayi fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.


admin

Otopark sistemleri ve plaka tanıma sistemleri üzerine yazılım ve donanım geliştirmekteyiz.Bu sistemleri hem türkiye içerisinde hem yurt dışanda satmaktayız.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim