Plaka Tanıma Sistemi

(0850) 733 63 22

Bize Ulaşın

boy turnike, boy turnikesi

BOY TURNİKE

BOY TURNİKE

Boy turnike, turnike sistemlerinden yaya geçiş sınırlamasının en güçlü ve engelleyici olanıdır. Boy turnike sistemleri genel olarak yüksek geçiş güvenliği ihtiyacı olan yerlerde kullanılır. Kullanımdaki en temel amaç yayanın geçişinin tamamen kapatılması ve engellenmesidir.

Boy turnikesi, kollu turnike grubunda bulunan bir turnike çeşitlidir.

Boy turnikeler; gövde, kollar ve boy turnikesi mekanizmasından oluşmaktadır. Boy turnikesi büyük alanlar kaplamaktadır. Boy turnikesi nakliyesi kamyon ve kamyonet gibi araçlarla yapılmaktadır. Boy turnikeler genel olarak parçalı şekilde paketlenir ve montaj alanına nakledilirler. Müşteri isteğine göre bütün olarakta gönderilebilmektedir.

Üretildiği Metal Türüne Göre Boy turnike çeşitleri ;

Boyalı Boy Turnike;

boyalı turnike, iç ortam turnike Boyalı boy turnike, daldırma galvaniz kaplama saç üzerine elektrostatik toz boyalı boy turnikelerdir. Ana renk olarak gri metal renkli olarak üretilen boy turnikeleri farklı renklerde de üretilmektedir. Özel renk ile üretim yapılabilen boyalı boy turnike modelleri bulunmaktadır.

Boyalı boy turnikeler iç ortamda kullanılabildiği gibi dış ortamda kullanımda uygundur. Dış ortamda kullanımda su ve tozdan etkilenmez.

 Boyalı boy turnikesi fiyatları diğer modellere nispeten daha uygundur. Boyalı boy turnike fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Boyalı boy turnikesi bayi fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

Paslanmaz Boy Turnike:

boy turnike, stat turnikesi, site giriş turnikesi, paslanmaz boy turnike Paslanmaz Boy turnike, 304 kalite paslanmaz çelik saçtan üretilen boy turnikelerdir. Turnike gövdesi ve kolları 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. İç ve dış ortamda kullanılmaya uygundur. Su ve tozdan etkilenmez.

Paslanmaz boy turnikesi fiyatları diğer modellere nispeten daha uygundur. Paslanmaz boy turnike fiyatları için lütfen iletişime geçiniz. Paslanmaz boy turnikesi bayi fiyatlarımız için lütfen iletişime geçiniz.

Boy turnikesi ne verilen diğer isimler;

Boy turnike, Tam boy turnike, Site giriş çıkış turnikesi, Site turnikesi, Stat turnikesi, Stadyum turnikesi, Hapishane turnikesi, Boy tipi turnike

Boy turnikesi Sistemleri;

Boy turnike sistemleri, geçiş kontrol sistemlerinden birisidir.

Kartlı boy turnike sistemleri;

turnike kart okuma cihazı Üzerinde kart okuyucu cihaz bulunan boy turnike sistemleridir. Kullanıcılar kart okuma cihazına kayıtlı kartları boy turnikesi kart okuyucusuna okutur ve turnike açılır. Her marka Kart okutma cihazları boy turnikeleri ile uyumlu çalışabilmektedir.

Parmakizi okuma cihazlı boy turnike sistemleri;

turnike parmakizi okuma cihazıÜzerinde parmakizi okuyucu cihaz bulunan boy turnike sistemleridir. Kullanıcılar parmakizi okuma cihazına kayıtlı parmakizlerini boy turnikesi parmakizi okuyucusuna okutur ve turnike açılır. Her marka parmakizi okutma cihazları boy turnikeleri ile uyumlu çalışabilmektedir.

Yüz tanıma cihazlı boy turnike sistemleri;

turnike yüz tanıma cihazı Üzerinde yüz  tanıma cihazı bulunan boy turnike sistemleridir. Kullanıcılar yüz tanıma cihazına kayıtlı  boy turnikesi yuz okuyucusuna okutur ve turnike açılır. Her marka yüz tanıma cihazları boy turnikeleri ile uyumlu çalışabilmektedir.

Barkodlu Bilet okuma cihazlı boy turnike sistemleri;

barkodlu Bilet okuma cihazı Üzerinde barkodlu Bilet okuma cihazı bulunan boy turnike sistemleridir. Kullanıcılar barkodu bilet satış sisteminden almış oldukları barkodlu biletleri barkod bilet okuma cihazlarına okutarak boy turnikesinden geçerler.

Kollu boy turnikesi çeşitleri;

3 Kollu boy turnikesi

4 Kollu boy turnikesi

Double 3 kollu boy turnikesi

Double 4 kollu boy turnikesi

Boy turnike imalatçı markaları: Atlas boy turnike, Aks boy turnike, Aktüel boy turnike, Makim boy turnike, Tansa boy turnike, Özak boy turnikeZkTeco boy turnike

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Çözüm Arge

İlgili Yazılar

tansa-turnike

TANSA TURNİKE SİSTEMLERİ

TANSA TURNİKE Tansa turnike sistemleri, 1962 yılından günümüze kadar hizmet veren sektörün lider üreticilerinden biridir.Yerli üretim ve kalite olgusu ile öne çıkan tansa turnike, birçok

HİJYEN TURNİKESİ FİYATLARI

HİJYEN TURNİKESİ

HİJYEN TURNİKESİ NEDİR ? Günümüzde birçok farklı alanda kullanılmakta olan turnike sistemlerine ek olarak ihtiyaç duyulan bir diğer ürün hijyen turnikesi ve diğer adıyla hijyen