TANSA TURNİKE

Published by admin on

Tansa turnike sistemleri, 1962 yılından günümüze kadar hizmet veren sektörün lider üreticilerinden biridir.Yerli üretim ve kalite olgusu ile öne çıkan tansa turnike, birçok alanda ilklerinde öncüsü konumundadır.

Çözüm Arge firması olarak tansa turnikelerin yurt içi ve yurt dışı toptan ve proje bazlı satışlarını icra etmekteyiz.

Özellikle geçiş kontrol yazılımları  ve otomasyonları üzerine faaliyet gösteren firmamız, kendi üretimi olan sistemleri ile tansa turnikeleri çeşitli projelerde kullanılmaya uygun hale getirerek sektördeki en iyi hizmeti verme gayreti içerisindedir.

Genellikle geçiş kontrol grubunda kullanılan tansa turnikeler, kullanılacağı alan yada projeye göre farklılıklar göstermektedir.Uygulanacak projeye göre doğru turnike seçimi çok önemlidir.

Proje firmalarının genellikle teknik servis vermesi zorunluluğu bulunması ayrıca müşteri memnuniyeti kıstası nedeni kalite ve sistemlerdeki uzun ömürlülük önemli unsur haline gelmektedir.Bu nedenle proje firmalarının ilk tercihi haline gelen tansa markası kalite, uzun ömürlülük ve estetiğin aynı anda sunulduğu marka haline gelmiştir.

Tansa Turnike Kullanım Alanları;

Kontrollü geçişin sağlanması gereken yerlerde, yaya kontrolü için (engelleme,durdurma, geçiş izni verme yada vermeme) uygulanır.İnsanların belirli bir noktadan içeri girmesi yada girmemesi için fiziki engelleyeyici unsur olarak kullanılır.

Kullanım alanlarını özetlersek ;

  • Okullar
  • Fabrikalar
  • Hastaneler
  • Stadyumlar
  • Hava limanları
  • Plazalar
  • Oteller
  • Avm’ler
  • Askeri alanlar

ve daha birçok farklı geçiş kontrolörü yapılan alanda kullanılmaktadır.

TANSA TURNİKE SİSTEMİ ÇEŞİTLERİ

HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

tansa hızlı geçiş turnikesi

Estetiğin ve prestijin öne çıktığı alanlarda kullanılan, şık tasarımları ve uzun ömürlülüğü ile uzun yıllar kullanılabilen yapıdaki turnikelerdir.Geçiş alanında farklı atmosferler yaratmak ve ortamın havasını değiştirmek istediğinizde kullanmanız gereken objelerden biri haline gelmiştir.Farklı yükseklik ve geçiş aralığı (geçiş koridoru genişliği) seçenekleri vardır.Tansa hızlı geçiş turnikeleri tüm kartlı yada biyometrik sistemler ile tam entegre çalışabilmektedir.

TRİPOD TURNİKELER

tansa tripod turnike

3 kollu tripod tipi turnikelerdir.En çok kullanılan turnike tipidir.Kişilerin teker teker geçiş yapmasını sağlamak amacı ile kullanılır.Birçok kartlı yada biyometrik otomasyon ile kullanımı mümkündür.Paslanmaz çelik olması sebebi ile hem iç hemde dış ortamlarda rahatlıkla kullanılır.Yoğun geçişler için ideal çözüm olan tansa tripod turnikeler kalitesinin yanı sıra estetik görüntüsü ilede öne çıkmaktadır.

SWING GATE TURNİKELER

tansa engelli turnikesiTek yaprak tipi kolun bir koridorda tek yada her iki yana açılması prensibinde çalışan turnikelerdir.Genellikle engelli geçişleri için kullanılır.Bir alana tekerlekli tipte ufak çaplı yük tarzı eşya sokmak için kullanılan el arabası tarzında araçların yada yük geçişlerinin giriş kapısı olarakta kullanılabilmektedir.Özellike buton yada uzaktan kumanda tercih edilen tansa swing gate turnikelerde yine diğer turnike çeşitlerinde olduğu gibi kartlı yada biyometrik sistemler kullanmak mümkündür.

BOY TURNİKELERİ

tansa boy turnikesiKontrollü geçiş kavramının tam olarak sağlanması, yani kişinin bir alana kesinlikle girememesi gerektiği alanlarda tercih edilir.Bir tripod turnikede, turnikenin altından yada üstünden atlanarak geçilmesi söz konusudur.Fakat boy turnikesinde böyle bir durum söz konusu değildir.Tansa boy turnikesi boyalı ve paslanmaz olarak 2 seçenek sunmaktadır.Bunun yanı sıra orta rotor paslanmaz, yan metal aksam boyalı tipinde hibrit (paslanmaz&boyalı) versiyonunuda bulundurmaktadır.


admin

Otopark sistemleri ve plaka tanıma sistemleri üzerine yazılım ve donanım geliştirmekteyiz.Bu sistemleri hem türkiye içerisinde hem yurt dışanda satmaktayız.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim