Plaka Tanıma Sistemi

(0850) 733 63 22

Bize Ulaşın

Veri Politikası ve Gizlilik

ÇÖZÜM ARGE Gizlilik Politikası

 1. Giriş
 2. Bu Politika hakkında
 3. Haklarınız ve tercihleriniz: Size seçim ve kontrol verme
 4. Kişisel verilerinizi nasıl topluyoruz?
 5. Sizden hangi kişisel verileri topluyoruz?
 6. Kişisel verilerinizi ne için kullanıyoruz?
 7. Kişisel verilerinizin paylaşılması
 8. Veri saklama ve silme
 9. Bağlantılar
 10. Verilerinizin güvende tutulması
 11. Bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikler
 12. Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

 

Giriş

ÇÖZÜM ARGE’ı seçtiğiniz için teşekkür ederiz!

Uygulamamızı bugün, yarın ve gelecekte de sorunsuz kullanmanız için ÇÖZÜM ARGE’da mümkün olan en iyi hizmeti sunmak istiyoruz. Bununla birlikte, gizliliğiniz ve kişisel verilerinizin güvenliği bizim için her zaman çok önemli olacaktır. Bu nedenle, kişisel verilerinizi nasıl ve neden topladığımızı, depoladığımızı, paylaştığımızı ve kullandığımızı şeffaf bir şekilde açıklamak, ayrıca kişisel verilerinizi ne zaman ve nasıl paylaşmayı tercih ettiğinize dair sahip olduğunuz kontrolleri ve tercihleri özetlemek istiyoruz.
Bu Gizlilik Politikası (“Politika”), bu amacımızı aşağıda daha ayrıntılı şekilde açıklamaktadır.

Bu Politika hakkında

Bu Politika, ÇÖZÜM ARGE ile aranızdaki kişisel veriler ilişkisiyle ilgili temel ayrıntıları belirlemektedir. Bu Politika tüm ÇÖZÜM ARGE hizmetleri ve ilgili hizmetler (“ÇÖZÜM ARGE Hizmeti” olarak adlandırılır) için geçerlidir. ÇÖZÜM ARGE Hizmeti kullanımınızı düzenleyen şartlar, Kullanım Şartları ve Koşulları (“Kullanım Şartları ve Koşulları”) kapsamında tanımlanmıştır.

Zaman zaman yeni hizmetler geliştirebilir veya ek hizmetler sunabiliriz. Bu yeni veya ek hizmetlerin getirilmesi, kişisel verilerinizi toplama veya işleme biçimimizde herhangi bir değişikliğe neden olursa size daha fazla bilgi ve ek şartlar ya da politikalar sağlarız. Bu yeni veya ek hizmetler aksi belirtilmedikçe bu Politika’ya tabi olacaktır.

Bu Politikanın amacı:

Sizinle ilgili hangi kişisel verileri topladığımızı, bunları toplayıp kullanma nedenlerimizi ve kimlerle paylaştığımızı anlamanızı sağlamak;
ÇÖZÜM ARGE Hizmetini kullanırken size en iyi deneyimi sunmak için bizimle paylaştığınız kişisel verileri nasıl kullandığımızı açıklamak ve Sizinle ilgili topladığımız ve işlediğimiz kişisel verileri ve gizliliğinizi nasıl koruyacağımıza ilişkin haklarınızı ve tercihlerinizi açıklamak.

Bunun gizlilik taahhütlerimizi anlamanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olursa bize nasıl ulaşacağınızla ilgili bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki ‘Bize Ulaşma’, Bölüm 12 göz atın. Alternatif olarak, bu Politika’nın içeriğini kabul etmiyorsanız ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni kullanmak isteyip istememenizin sizin seçiminiz olduğunu lütfen unutmayın.

Haklarınız ve tercihleriniz: Size seçim ve kontrol hakkı verme

Genel Veri Koruma Yönetmeliği ya da “GDPR” olarak adlandırılan yeni bir Avrupa Birliği yasasının bireylere kişisel veriler ile ilgili bazı haklar sağladığının farkında olabilirsiniz. Bu doğrultuda, kullanıcıların bu haklardan faydalanmasına yardımcı olmak için Gizlilik Merkezimizde ve Gizlilik Ayarlarımızda daha fazla şeffaflık ve erişim denetimi sunuyoruz. Geçerli olduğu şekilde ve yürürlükteki yasalar kapsamında sınırlandırılmış olmadığı sürece, bireylere sağlanan haklar şunlardır:

Erişim Hakkı: sizinle ilgili işlediğimiz kişisel veriler hakkında bilgi edinme ve bunlara erişim talep etme hakkı;

Düzelttirme Hakkı: yanlış veya eksik olduğu durumlarda kişisel verilerinizi değiştirmemizi veya güncellememizi talep etme hakkı;

Sildirme Hakkı: kişisel verilerinizi silmemizi talep etme hakkı;

Kısıtlama Hakkı: kişisel verilerinizin tümünü veya bir kısmını işlemenin geçici veya kalıcı olarak durdurulmasını talep etme hakkı;

İtiraz Etme Hakkı:

özel durumunuza ilişkin gerekçelere dayalı olarak istediğiniz zaman kişisel verilerinizi işlememize itiraz etme hakkı;
kişisel verilerinizin doğrudan pazarlama amacıyla işlenmesine itiraz etme hakkı;
Verilerin Taşınırlığı Hakkı: kişisel verilerinizin bir kopyasını elektronik biçimde talep etme hakkı ve bu kişisel verileri başka bir tarafın hizmetinde kullanılmak üzere taşıma hakkı ve Otomatik Karar Verme Sistemine Tabi Olmama Hakkı: kararın üzerinizde yasal etkisi olduğunda ya da benzer bir etki oluşturduğunda profil oluşturma dahil olmak üzere sadece otomatik karar vermeye dayalı bir karara tabi olmama hakkı.
Bildirimler: Bu hak, ÇÖZÜM ARGE ‘dan aldığınız e-postaları veya bildirimleri seçmenize, herkese açık kişisel verilerinizi yönetmenize ve paylaşım tercihlerinizi belirlemenize olanak tanır. Onayınıza dayalı olarak ya da geçerli kanunların izin verdiği başka bir şekilde size elektronik pazarlama mesajları gönderirsek istediğiniz zaman, hiçbir maliyet olmaksızın söz konusu onayı geri çekebilir veya itirazınızı (“devre dışı bırakma”) beyan edebilirsiniz.

Gizliliğiniz, haklarınız veya bunları nasıl kullanacağınız hakkında herhangi bir sorunuz olursa lütfen “Bize Ulaşın” formunu kullanarak Veri Koruma Görevlimizle irtibata geçin. Talebinizi, kimliğinizi doğruladıktan sonra makul bir süre içinde yanıtlayacağız.

Kişisel verilerinizi nasıl topluyoruz?

Kişisel verilerinizi aşağıdaki yöntemlerle toplarız:

ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne kaydolduğunuzda:

ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne kaydolduğunuzda ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni kullanabilmeniz için e-posta adresiniz, telefon numaranız, firma bilgileriniz ve benzeri gibi kişisel verileri toplarız..

Size ek özellikler/işlevsellik sunmak için toplanan kişisel veriler: Zaman zaman, bize ek kişisel bilgiler de sağlayabilirsiniz veya ek kişisel veriler toplamamız için bize izin vermeyi tercih

Üçüncü taraflardan: ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni size sunmak için birlikte çalıştığımız reklam verenler ve iş ortakları dahil olmak üzere üçüncü taraflardan siz ve faaliyetiniz hakkında kişisel veriler alacağız (Lütfen aşağıdaki ‘Kişisel verilerinizin paylaşılması’, Bölüm 7 ‘ye göz atın). Bu kişisel verileri, veri paylaşımının gerçekleşmesi için üçüncü tarafa ya da ÇÖZÜM ARGE ‘a onay vermiş olduğunuz durumlarda ya da ÇÖZÜM ARGE ‘ın size ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni sunmak için kişisel verileri kullanmaya yönelik meşru menfaati olan durumlarda kullanırız.
Anonim hale getirilmiş ve birleştirilmiş bilgileri; BT sistemlerimizi test etme, araştırma, veri analizi, pazarlama ve promosyon modelleri oluşturma, ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni iyileştirme ve ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nde yeni özellikler ile işlevler geliştirme gibi amaçlar için kullanırız.

5.Sizden hangi kişisel verileri topluyoruz?

Sizinle ilgili topladığımız ve kullandığımız kişisel veri kategorilerini aşağıdaki tablolarda belirledik:

ÇÖZÜM ARGE Hizmetine kaydolduğunuzda toplanan kişisel veriler

Hesap Kayıt Verileri Bunlar, ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne kaydolmak ve ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni kullanabilmek için sağladığınız veya topladığımız kişisel verilerdir. Buna e-posta adresi, telefon numarası, firma bilgileri ve benzeri bilgiler dahildir.

Vermenizi istediğimiz bazı kişisel veriler hesabınızı oluşturmak için gereklidir. Hesabınızı daha kişisel hale getirmek için bize bazı ek kişisel veriler de sağlayabilirsiniz.

Tam olarak hangi kişisel verileri toplayacağımız, kaydolduğunuz ÇÖZÜM ARGE Hizmeti planına ve ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne kaydolmak ve ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni kullanmak için bir Üçüncü Taraf Hizmeti (Kullanım Şartları ve Koşulları içinde belirtildiği şekilde) kullanıp kullanmadığınıza bağlıdır. Bir hesap oluşturmak için Üçüncü Taraf Hizmeti kullanırsanız sadece bu Üçüncü Taraf Hizmetine kişisel verilerinizi bizimle paylaşma onayı verdiğinizde bu Üçüncü Taraf Hizmeti üzerinden kişisel verileri alacağız.

ÇÖZÜM ARGE Hizmeti Kullanım Verileri

Bu, ÇÖZÜM ARGE Hizmetini kullandığınızda sizinle ilgili toplanan kişisel verilerdir – şunları içerebilir:

ÇÖZÜM ARGE Hizmeti planınızla ilgili bilgiler. Üçüncü Taraf Uygulamaları kullanımınızın ve aldığınız reklamların ayrıntılarını da içerebilir.
ÇÖZÜM ARGE aracılığıyla gönderdiğiniz ve/veya aldığınız mesajlar ve ÇÖZÜM ARGE Müşteri Hizmetleri ekibiyle olan etkileşimleriniz dahil olmak üzere Kullanıcı İçeriği (Kullanım Şartları ve Koşulları içinde belirtildiği gibi).

URL bilgileri, tanımlama bilgisi verileri, IP adresiniz, ÇÖZÜM ARGE Hizmetine erişmek veya bağlanmak için kullandığınız cihaz türleri, benzersiz cihaz kimlikleri, cihaz öznitelikleri, ağ bağlantısı türü (örn. WiFi, 3G, LTE, Bluetooth) ve sağlayıcı, ağ ve cihaz performansı, tarayıcı türü, dil, dijital haklar yönetimi, işletim sistemi ve ÇÖZÜM ARGE uygulama sürümünü içerebilen Teknik Veriler. Tanımlama Bilgileri Politikamızda tarafımızca işlenen teknik veriler hakkında daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Size ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nin belirli özelliklerini sağlamak amacıyla gerekli olan, hareketle veya yönlendirmeyle oluşturulan mobil sensör verileri.

Size ek özellikler veya işlevsellik sunmamızı sağlayan, izninizle toplanan kişisel veriler

Gönüllü Mobil Veriler Size ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni sağlamak için topladığımız mobil verilere (yukarıda özetlenmiştir) ek olarak, ÇÖZÜM ARGE Hizmeti deneyiminizi geliştirecek özellikler/işlevsellik sağlamak üzere mobil cihazınızdan ek kişisel veriler toplamamız için bize onayınızı vermis olursunuz.

Önceden onayınızı almaksızın aşağıda listelenen kişisel verilere erişmeyiz:
Hassas mobil cihaz konumunuz: Hassas konumunuza erişmemize izin verirseniz ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nde konuma dayalı işlevler sağlamak için GPS’iniz veya Bluetooth’unuza erişebiliriz. Lütfen bunun IP adresinizi içermediğini unutmayın. IP adresinizi hassas olmayan konumunuzu belirlemek için kullanırız (ör. lisanslama sözleşmelerimizle uyumluluk için hangi ülkede bulunduğunuzu belirlemek);
Ödeme Verileri: Ücretli Aboneliklerimizden herhangi birini (Kullanım Şartları ve Koşulları içinde belirtildiği şekilde) satın alırsanız bu tür kişisel verileri toplayabiliriz.

Pazarlama Verileri: Bu kişisel veriler ÇÖZÜM ARGE ‘ın ve iş ortaklarımızın/hizmet sağlayıcılarımızın size aşağıdaki şekillerde pazarlama iletişimi göndermelerini sağlamak için kullanılır:

e-posta ile, ÇÖZÜM ARGE Hizmetini kullanırken ve/veya doğrudan üçüncü taraftan.
Kişisel verilerinizi ne için kullanıyoruz?

ÇÖZÜM ARGE Hizmetini kullandığınızda veya etkileşimde bulunduğunuzda, çeşitli nedenlerden dolayı sizinle ilgili topladığımız kişisel verileri işlemek için çeşitli teknolojiler kullanırız. Kişisel verilerinizi işlememizin nedenleri, kişisel verilerinizi işlemek üzere yasal olarak bize izin vermek için güvendiğimiz ilgili yasal dayanaklar ve bu amaçlar için kullanılan kişisel veri kategorilerini (Bölüm 5 ‘Sizden hangi kişisel verileri topluyoruz?’ içinde tanımlanan) aşağıdaki tabloda belirledik:

ÇÖZÜM ARGE ‘ın kişisel verilerinizi neden işlediğinin açıklaması (‘işleme amacı’) İşleme amacı için Yasal Dayanaklarİşleme amacı için ÇÖZÜM ARGE tarafından kullanılan kişisel veri kategorileri ÇÖZÜM ARGE Hizmeti ve ÇÖZÜM ARGE tarafından sunulan diğer hizmetler ve ürünleri sunmak, kişiselleştirmek ve bunlarla olan deneyiminizi iyileştirmek (ör. ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nde veya dışında (üçüncü taraf ürün ve hizmetleri dahil) özelleştirilmiş, kişiselleştirilmiş veya yerelleştirilmiş içerikler, öneriler, özellikler ve reklamlar sağlayarak).

Sözleşme performansı

Meşru Menfaatler

Hesap Kayıt Verileri

Hizmet Kullanımı Verileri

ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne bağlı veya ÇÖZÜM ARGE Hizmeti üzerinden kullanımı sağlanan veya sunulan uygulamalar, reklamlar, ürünler ve hizmetlerle etkileşimleriniz dahil olmak üzere, ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nin teknik işlevselliğini sağlamak, yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek ve ÇÖZÜM ARGE Hizmeti kullanımınızı analiz etmek amacıyla ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne nasıl eriştiğinizi ve ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni nasıl kullandığınızı anlamak.

Sözleşme performansı

Meşru Menfaatler

Hesap Kayıt Verileri

Hizmet Kullanımı Verileri

ÇÖZÜM ARGE Hizmeti ile ilgili amaçlar için sizinle iletişim kurmak için.

Sözleşme performansı

Meşru Menfaatler

Hesap Kayıt Verileri

Yasal yükümlülüklere uygunluk

Meşru menfaatler

Ödeme Verileri

Aşağıdaki amaçlar için doğrudan ya da iş ortaklarımızdan biri üzerinden sizinle iletişim kurmak için: pazarlama, araştırma, yarışmalar, anketler ve çekilişlere katılma, promosyon amaçlı, bize iletmiş olabileceğiniz (örn., Hesap Ayarları sayfanızdan) tüm izinlerle tutarlı e-postalar, bildirimler veya diğer iletiler yoluyla. Rıza, Meşru Menfaatler Yarışma, Anket ve Çekiliş Verileri Pazarlama Verileri Size, bulunduğunuz yere bağlı özellikler, bilgiler, reklamlar veya diğer içerikleri sağlamak için.

Rıza, Gönüllü Mobil Veriler GDPR kapsamında meşru menfaat yasal dayanağını gerekçe göstermek için ÇÖZÜM ARGE ‘ın başlattığı dengeleme testi hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa lütfen Bölüm 12 ‘Bize ulaşma’ kısmına göz atarak bize nasıl ulaşacağınız hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin.

Kişisel verilerinizin paylaşılması

ÇÖZÜM ARGE Hizmetini kullandığınızda toplanan veya üretilen kişisel verilerin alıcı kategorilerini belirledik.

Kamuya açık bilgiler

Paylaşmayı seçebileceğiniz kişisel veriler

Aşağıdaki kişisel veriler, şu durumlarda yalnızca aşağıdaki tabloda kısaca açıklanan alıcı kategorileriyle paylaşılır:
ÇÖZÜM ARGE Hizmeti özelliğinin düzgün kullanılabilmesi için belirli kişisel verilerin paylaşılmasının gerekli olduğu ilgili ÇÖZÜM ARGE Hizmeti özelliğini kullanmayı seçmeniz veya kişisel verileri paylaşmamız için bize izin vermiş olmanız (ör. ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nde uygun ayarı seçerek).
Paylaşma nedeni ÇÖZÜM ARGE Hesabınıza bağladığınız Üçüncü Taraf Uygulamaları ÇÖZÜM ARGE hesabınızı bir Üçüncü Taraf Uygulaması’na bağlarsanız ÇÖZÜM ARGE, ÇÖZÜM ARGE hesabınıza bağlanabilmeniz için Hizmet Kullanım Verileri’ni paylaşabilir.
ÇÖZÜM ARGE ‘da oturum açmak için kullandığınız Üçüncü Taraf Uygulaması ÇÖZÜM ARGE hesap bilgilerinizi kullanarak bir Üçüncü Taraf Uygulamasına giriş yaparsanız bu Üçüncü Taraf Uygulaması, çalma listeleriniz, kaydedilmiş içerik ve faaliyet gibi belirli Hizmet Kullanım Verilerine erişebilir.

Gizlilik Merkezi’nde bulunan Haklarınız ve tercihleriniz: Size seçim ve kontrol verme Bölüm 3 içinde bildirimleri yönetme şekli, herkese açık bilgileriniz ve diğerleriyle paylaştıklarınız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Paylaşabileceğimiz bilgiler

Paylaşma nedeni Hizmet Sağlayıcıları ve Diğerleri ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni sunmak için ihtiyaç duyduğumuz teknik altyapıyı işletebilecek teknik hizmet sağlayıcıları, özellikle de ÇÖZÜM ARGE uygulamasını, içeriklerini ve işlediğimiz verileri barındıran, depolayan, yöneten ve saklayan sağlayıcılar kullanırız.

Bu Politika’nın Bölüm 6 kısmında açıklandığı şekilde, sizinle iletişim kurmamıza yardımcı olan teknik hizmet sağlayıcıları kullanırız.
Size daha özelleştirilmiş içerikler göstermemize veya size daha iyi hizmet verebilmemiz için ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni kullanımınızı anlamamıza yardımcı olması amacıyla pazarlama ve reklam iş ortaklarından yararlanırız. Size ÇÖZÜM ARGE hakkında promosyon iletişimleri göndermek amacıyla kişisel verileri belirli pazarlama ve reklam iş ortaklarıyla paylaşabiliriz.

ÇÖZÜM ARGE İş Ortakları

ÇÖZÜM ARGE Hizmetine mobil ağ operatörünüz gibi bir üçüncü taraftan aldığınız ya da satın aldığınız bir teklifle erişiyorsanız bu üçüncü tarafla ÇÖZÜM ARGE Hizmeti kullanımınız hakkında teklifi kullanıp kullanmadığınız ve ne ölçüde kullandığınız, ÇÖZÜM ARGE hesabını etkinleştirip etkinleştirmediğiniz veya ÇÖZÜM ARGE Hizmetini aktif olarak kullanıp kullanmadığınız gibi kişisel verileri paylaşırız.
ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ne nasıl kaydolduğunuza bağlı olarak (ör. bir üçüncü taraf hizmeti ya da mobil hizmet sağlayıcısı aracılığıyla), hesabınızı etkinleştirmek için ÇÖZÜM ARGE kullanıcı adınızı veya diğer Hesap Kayıt Verileri’ni gerektiği şekilde paylaşırız.
Kişisel verilerinizi, istatistiksel analiz ve akademik çalışma gibi etkinlikler için ancak yalnızca takma ad verilmiş biçimde paylaşacağız.
Kolluk Kuvvetleri ve Veri Koruma Yetkilileri Geçerli yasa kapsamında bir yasal zorunluluğa uymak ya da arama emri, mahkeme emri veya mahkeme celbi gibi geçerli yasal sürece yanıt vermek için gerekli olduğuna iyi niyetle inandığımızda kişisel verilerinizi paylaşacağız.
Ayrıca iyi niyetle kendi amacımız için gerekli olduğuna veya üçüncü tarafın ulusal güvenlik, kolluk kuvveti, dava, ceza soruşturması, herhangi bir kişinin güvenliğini korumaya ilişkin meşru menfaatleri olduğuna inandığımız veya kişisel verilerinizin korunmasını gerektiren çıkarlarınız veya temel hak ve özgürlüklerinizle bu tür bir ilginin geçersiz kılınmadığını kabul etmek kaydıyla, ölüm veya yakın bir bedensel zararı önlemek için kişisel verilerinizi paylaşacağız.

Ticaretimizi satın alanlar Kişisel verilerinizi, işletmemizi sattığımız veya satmak için görüştüğümüz durumlarda alıcılar veya potansiyel alıcılarla paylaşırız.

Bu durumda ÇÖZÜM ARGE, kişisel verilerinizin gizliliğini sağlamaya devam edecek ve kişisel verileriniz alıcıya aktarılmadan önce size bildirimde bulunacak veya farklı bir Gizlilik Politikası’na tabi olacaktır.

Veri saklama ve silme

Size ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’ni sağlayabilmek, meşru ve temel işletme amaçlarını yerine getirmek (ör. ÇÖZÜM ARGE Hizmeti’nin performansını korunması, yeni özellikler ve tekliflerle ilgili veriye dayalı işletme kararları alma, yasal yükümlülüklerimize uyma ve anlaşmazlıkları çözme) için gereken süre boyunca kişisel verilerinizi saklarız. Kişisel verilerinizin bir kısmını, ÇÖZÜM ARGE Hizmeti kullanıcısı olduğunuz sürece saklarız.

Talep ederseniz kanunlar kapsamında aşağıdaki durumlar da dahil olmak üzere belirli kişisel verileri saklamamız gereken veya saklama iznimiz olan durumlar haricinde kişisel verilerinizi siler veya artık sizi tanımlamadığı şekilde anonim hale getiririz:
Yasal, vergi, denetim ve muhasebe yükümlülüklerimiz için kişisel verileri saklamamız gereken durumlarda gerekli kişisel verileri geçerli yasaların gerektirdiği süre boyunca saklarız ve/veya

Yolsuzluğun önlenmesi veya kullanıcılarımızın güvenliğini sağlamak gibi meşru ticari çıkarlarımız için gerekli durumlarda.
Bağlantılar

Üçüncü taraflardan ve üçüncü taraf web sitelerine bağlantı veren diğer içeriklerden gelen reklamları gösterebiliriz. Üçüncü tarafların gizlilik uygulamalarını ve içeriğini kontrol edemeyiz veya sorumlu tutulamayız. Bir üçüncü taraf reklamını veya bağlantısını tıklarsanız lütfen ÇÖZÜM ARGE

Hizmetinden ayrıldığınızı ve sağladığınız kişisel verilerin bu Politika kapsamında olmadığını bilin. Kişisel verilerinizi nasıl topladıklarını ve işlediklerini öğrenmek için lütfen gizlilik politikalarını okuyun.

Kişisel verilerinizi güvende tutma

Kullanıcılarımızın kişisel verilerini korumayı taahhüt ediyoruz. Kişisel verilerinizin güvenliğini koruyabilmek için uygun teknik ve kurumsal önlemleri alıyoruz ancak lütfen hiçbir sistemin tamamen güvenli olmadığını unutmayın. Yetkisiz erişime ve kişisel verilerin gereksiz yere saklanmasına karşı korunmak için sistemlerimize takma ad verme, şifreleme, erişim ve saklama politikaları gibi çeşitli politikalar uyguladık.

Parolanız kullanıcı hesabınızı koruduğundan benzersiz ve güçlü bir parola kullanmanızı, bilgisayarınıza ve tarayıcınıza erişimi öneririz.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bu Politikada bazen değişiklikler yapabiliriz.

Bu Politikada önemli değişiklikler yaptığımızda, koşullara uygun şekilde size belirli bir bildirim sunacağız, örn. ÇÖZÜM ARGE Hizmetinde belirli bir bildirim göstererek veya size bir e-posta göndererek. Sizi önceden bilgilendirebiliriz.

Bu nedenle, lütfen bu tür tüm bildirimleri dikkatlice okuduğunuzdan emin olun.

Bu Politika ve ÇÖZÜM ARGE ‘ın kişisel verilerinizi kullanma şekli hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen ayrıntılı bilgi için www.ÇÖZÜM ARGE.com adresinden ulaşabileceğiniz İletişim sekmesine gidin.

Bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Gizlilik Politikamızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu Politika hakkında sorularınız olursa lütfen Gizlilik Merkezi’nde bulunan “Bize Ulaşın” formunu kullanarak ya da aşağıdaki adresten bize yazarak Veri Koruma Görevlimizle irtibata geçin: