Plaka Tanıma Sistemi

(0850) 733 63 22

Bize Ulaşın

otopark takip sistemi, otopark takip sistemleri, otopark takip sistemi fiyatları,

OTOPARK TAKİP SİSTEMİ

OTOPARK TAKİP SİSTEMİ

Otopark takip sistemi otoparkların yönetimi için geliştirilmiş sistemlerdir.

Otopark takip sistemi otopark sahibi veya yöneticilerinin otopark kontrolü için ihtiyaç duydukları sistemlerdir. Otopark takip sistemleri otopark yönetim noktasında otopark yönetimi veya uzaktan otopark yönetimi yapılmasını sağlar. Otopark takip sistemlerinin kullanıldığı bazı otoparklar:

Site otoparkları

Ücretli otoparklar

Yol kenarı otoparkları

Otel otoparkları

Adliye otoparkları

Belediye otoparkları

Hastane otoparkları

Özel hizmet veren vale otoparkları

Otopark takip sistemi çeşitleri:

1. Plaka tanıma sistemi

2. Biletli otopark sistemi

3. Mobil otopark sistemi

4. HGS OGS otopark sistemleri

5. Otopark dolu boş sistemi

6. Otopark bariyerleri

7. Mantar bariyer

8. Road blocker

Otopark takip sistemleri otoparkların yönetimi sağlamak için otopark girişi kısıtlaması yapan kollu bariyerler, mantar bariyerler, road blocker gibi donanımlar olduğu gibi bu donanımları kullanan plaka tanıma sistemleri, biletli otopark sistemleri, mobil otopark sistemleri, HGS OGS otopark sistemleri ve otopark dolu boş sistemleri de kullanılmaktadır.

Otopark takip sistemleri otopark giriş sınırlaması yapabilir. Örnek olarak otopark girişine montajı yapılmış kollu bariyerler araç sahiplerine verilen uzaktan kumandalar sayesinde otopark girişini sadece kollu bariyeri açabilen kumandaya sahip kişiler yapabilirler.

Otopark takip sistemleri otopark durumu ile ilgili raporlar verebilir. Örneğin otopark plaka tanıma sistemleri otopark içinde bulunan ve dışarda bulunan araç listelerinin raporlanmasını sağlar. Aynı zamanda ücretli otoparklarda otopark cirolarının otomatik olarak raporlanıp mail atılmasını sağlar.

Otopark takip sistemi otoparkların uzaktan takip edilmesini sağlar. Örneğin mobil otopark sistemi otoparkta yapılan her işlemin anlık olarak yönetici ekranına iletilmesini sağlar. Yönetici internet bağlantısı olan her yerden bu bilgilere erişebilir.

Otopark takip sistemleri yüksek güvenlikli olarak otopark girişi yapılmasını sağlar. Örnek olarak mantar bariyer ve road blocker otopark girişlerini kapatarak otoparka giriş yapmak isteyen tehlikeli araçların girişini engeller.

Otopark takip sistemi fiyatları; otopark takip sistemleri ihtiyaçlarınız için İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler dışında Türkiye Cumhuriyeti nin her ilinde bulunan bayilerimiz den keşif ve teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Sistemler genel olarak stoklarda bulunduğundan sözleşme ardından birkaç gün içinde müşterilerimize teslim edilmektedir. Donanımlarımız iki yıl garantili dir. Yazılımlarımız lisans süresi sınırsız dır.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Çözüm Arge

İlgili Yazılar

tansa-turnike

TANSA TURNİKE SİSTEMLERİ

TANSA TURNİKE Tansa turnike sistemleri, 1962 yılından günümüze kadar hizmet veren sektörün lider üreticilerinden biridir.Yerli üretim ve kalite olgusu ile öne çıkan tansa turnike, birçok

HİJYEN TURNİKESİ FİYATLARI

HİJYEN TURNİKESİ

HİJYEN TURNİKESİ NEDİR ? Günümüzde birçok farklı alanda kullanılmakta olan turnike sistemlerine ek olarak ihtiyaç duyulan bir diğer ürün hijyen turnikesi ve diğer adıyla hijyen