Plaka Tanıma Sistemi

(0850) 733 63 22

Bize Ulaşın

otopark el terminali, otopark terminali, otopark cihazı

OTOPARK EL TERMİNALİ

OTOPARK EL TERMİNALİ

otopark el terminali, otopark cihazı Otopark el terminali otopark sistemleri içinde mobil olarak kullanılan otopark sistemidir. Otopark terminali fiş yazıcılı otopark terminali ve mobil otopark yazılımından oluşur. Otopark terminali kendinden bataryalı mobil kullanıma uygundur.

Otopark el terminali dokunmatik ekrana sahiptir. Dokunma hassasiyeti yüksek olan otopark terminali hızlı ve pratik yazı yazmayı sağlayan sanal klavyeye sahiptir. Otopark terminali yüksek batarya kapasitesi ile uzun süre şarj etmeden kullanmayı sağlar.

Otopark yazıcılı terminali 58 mm standart termal fiş yazıcısına sahiptir. Fiş yazıcı yazdırma hızı ayarlanabilir. Otopark terminali pos cihazında bulunan büyüklükte fiş rulosu kapasitesine sahiptir.

Otopark parkomat cihazı

Otopark el terminali, Otopark cihazı, Otopark sistemi el terminali, otopark barkod cihazı
Otopark El Terminali.

Otopark parkomat cihazı android işletim sistemi ne sahiptir. Android 7 işletim sistemine sahip android el terminali Google play servislerini destekler.

Google play servislerini çalıştırdığı için otopark uygulamaları Google play üzerinden yüklenebilir ve otomatik olarak güncellenebilir.

Otopark terminali otopark sistemi

Otopark terminali otopark sistemi olarak otoparkların a dan Z ye yönetimine uygun olarak geliştirilmiştir. Otopark el terminali Wottopark mobil otopark uygulaması ile otopark terminali kamerası üzerinden araç plakası okuma özelliği ne sahiptir.

Otopark giriş ve çıkışlarında kullanılarak otopark ücreti hesaplaması yapar ve raporlayabilir.

Otopark terminali çalışma şekli:

Otopark terminali çalışma şekli anlatımı

Otoparka araç geldiğinde otopark görevlisi giris yapacak araç plakasını otopark terminali ne okutur. Okunan plaka bilgilerinin bulunduğu otopark bileti otopark terminalinden otomatik olarak yazdırılır.

Araç sahibine otopark fişi verilir. Araç sahibi aracı teslim almak istediğinde giriş fişini otopark personeline teslim eder.

Personel giriş fişini otopark terminali kamerasından okutur, otopark yazılımı okunan barkod ile araç giriş ve çıkış saatlerini bulur.

Bulunan araç bilgileri otomatik olarak otopark tarife ücretinde hesaplanır ve çıkış fişi yazdırılır. Çıkış fişinde araç bilgileri giriş ve çıkış saati otopark ücreti yazılıdır.

Otopark kullanan araç listesi ve otopark cirosu bilet raporlarından alınır. Otopark raporlarından ciro ve araç adetlerinin bulunduğu günsonu raporu alınabilir.

Günsonu raporu alındığında yetkili telefonuna ücretsiz SMS ve email gönderilir.

Otopark el terminali fiyatları; otopark terminali satın alınmak istenen adete göre değişiklik göstermektedir.

Cihaz adetine özel fiyat tekliflerini otopark terminali ve otopark uygulaması üreticisi olan Çözüm ARGE den alabilirsiniz. Aynı zamanda otopark uygulaması ücretsiz olarak indirilip 1 ay ücretsiz kullanılabilir.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Çözüm Arge

İlgili Yazılar

tansa-turnike

TANSA TURNİKE SİSTEMLERİ

TANSA TURNİKE Tansa turnike sistemleri, 1962 yılından günümüze kadar hizmet veren sektörün lider üreticilerinden biridir.Yerli üretim ve kalite olgusu ile öne çıkan tansa turnike, birçok

HİJYEN TURNİKESİ FİYATLARI

HİJYEN TURNİKESİ

HİJYEN TURNİKESİ NEDİR ? Günümüzde birçok farklı alanda kullanılmakta olan turnike sistemlerine ek olarak ihtiyaç duyulan bir diğer ürün hijyen turnikesi ve diğer adıyla hijyen