Plaka Tanıma Sistemi

(0850) 733 63 22

Bize Ulaşın

HAKKIMIZDA

Çözüm Arge

Firmamız,

      Plaka tanıma sistemi yazılımı, biletli otopark sistemi yazılımı, personel kontrol sistemi yazılımı, yemekhane kontrol sistemi yazılımı, spor salonu kontrol sistemi yazılımı, mobil otopark sistemi yazılımı, üreticisidir. Sektörün önde gelen firmaları arasındadır. Kaliteli ürün ve sorunsuz hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.          

       Otopark ve geçiş kontrol sistemleri üzerine yoğunlaşan firmamız plaka tanıma sistemi sektör liderleri arasından yer almaktadır. Firmamız müşterilerinden aldığı geri dönüşleri, en hızlı ve tutarlı şekilde sistemlerine uygulamakta ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

       Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız Yazılım İhracatını hedeflemekte ve bu noktada çeşitli geliştirmeler yapmaktadır.

Donanım Hizmetleri

Müşterilerimizin tüm donanım gereksinimlerini karşılamak için oluşturduğumuz geniş çaplı stoklarımız ile Türkiye pazarında satış yapmaktayız.


Yazılım Hizmetleri

Tüm Türkiye’ye hizmet veren firmamız Yazılım İhracatını hedeflemekte ve bu noktada çeşitli geliştirmeler yapmaktadır.


Proje Oluşturma

Firmamız, üretime müsait fikirleri projelendirip, prototip üretip ve tüm testlerini eksiksiz yapıp bir ürün halinde getirmektedir.

Vizyonumuz,

Herşey Bir Fikirle Başlar!

Fikir oluştuğunda, bu fikri hayata geçirmek oldukça zorludur. Çeşitli süreçler, zorluklar, projeler ile fikirler ürünlere dönüşür. Fikirlerinizi ürüne dönüştürmek için ÇÖZÜM ARGE olarak fikirlerinizi projelendirip, prototip üretip, tüm testlerini yapıp, bir ürün haline getiriyoruz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için sizin gibi heyecanlanıyoruz.

Yokuşta Akmayan Ter İnişte Gözyaşı Olur!

Biliniz! Ki biz tüm işlerimizi en işi şekilde en yoğun ve sağlıklı çalışmalarla yürütmenin gayreti içerisindeyiz. Gayretimiz en iyi ürünü hazırlayıp ürünleriniz / ürünlerimiz kullanılmaya başladığında sorun yaşamamak ve ürün hizmet memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Sorun Giderme ve Güncellemeler

Hazır ürünlerinizde yaşadığınız sorunları ÇÖZÜM ARGE olarak ele alıyoruz ve en hızlı şekilde tam anlamıyla çalışır duruma getiriyoruz. Ürünlerinizle ilgili ek geliştirme ve güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz. Ürününüz her geçen gün yeni bir özellik kazanıyor.

Terzi Usulü Çalışıyoruz!

Sizin çalışma şeklinizi ürünlerimize uygun hale getirmiyoruz. Ürünlerimizi sizin isteğinize uygun çalışma siteminize göre TERZİ USULÜ hazırlıyoruz. ÇÖZÜM ARGE olarak tüm projelerinizde TERZİ USULÜ çalışmaya hazırız.

Veri Güvenliği Ve Gizliliği

Biliyoruz ki fikirler en önemli değerler ve haklardandır. Fikirleriniz ve projeleriniz bizimle tam anlamıyla güvende. Kesinlikle bizimle paylaştığınız fikirler bizde kalır. GÜVENLE, GÖNÜL RAHATLIĞIYLA fikirlerinizi ve projelerinizi ÇÖZÜM ARGE ile paylaşabilirsiniz. Emanetiniz en önemli Emanetimizdir.