BFT BARİYER SİSTEMİ

Published by admin on

otopark bariyeri

BFT BARİYER SİSTEMİ

Bft bariyer sistemi markası italyan menşeili olan ve dünyada 80 den fazla ülkeye ihracat yapan bir otopark bariyeri üreticisidir.Bft bariyerler ülkemizdede çok yoğun olarak kullanılan markaların başında gelmektedir.

Otopark sistemlerinin başlıca ve en önde gelen ürünü olan otopark bariyerlerinde istikrar ve sağlamlık ön planda olması gereken kıstaslardandır.Bariyer sisteminde kullanılan en önemli ekipmanın motor olması ve motor teknolojisindede İtalyanların dünyada ilk sıralarda olduğunun bilinmesi ile bft markası rakiplerinden bir daha adım öne çıkarmaktadır.

Birçok üründe olduğu gib bft bariyer sistemi de kendi arasında kullanılacağı alan ve tipe göre seçenekleri olan bir üründür.Kol uzunluğu ve çalışma hızı bu Çeşitliliğin olmasını gerektiren 2 unsurdur.

Bft bariyerler ülkemizde 3 farklı model ile piyasada yerini almıştır bunlar ;

MOOVİ SERİSİ BFT BARİYER SİSTEMİ

 bft bariyer sistemi Bft moovi serisi bariyerler, bft giotto serisi bariyerler ve bft Michelangelo bariyer serileridir.Bft moovi serisi bariyerler daha çok düşük yogunluklu ve hızlı açma kapama ihtiyacı olmayan otoparklarda tercih edilmektedir.3 ile 6 metre arası kol uzunlugu seçenekleri bulunmaktadır.Hız olarak ise kol uzunluğuna bağlı olarak 4 ile 8 saniye arasında açma kapama süresi seçeneklerine sahiptir.

GİOTTO SERİSİ BFT BARİYER SİSTEMİ

bft otopark bariyeriBft giotto serisi bariyerler ise daha çok endüstriyel tipte kullanılması gereken yoğun kullanıma uygun otopark bariyerleridir.Günlük 6000/8000 arası açma kapama kapasitesine sahiptir ve yoğun kullanıma uygundur.Tamamen elektronik ve mikroişlemci üzerinden kontrol edilen giotto modelleri yine 3 ila 6 metre arası kol seçeneklerine sahiptir.Açma kapama süresi olarak ise yine kol uzunluğuna bağlı olarak 2,5 ile 4 saniye arası seçenekleri vardır.

MİCHELANGELO SERİSİ BFT BARİYER SİSTEMİ

bft bariyer fiyatlarıBft Michelangelo serisi bariyerler ise kol uzunluğunun fazla olması gereken otoparklarda tercih edilir.8 metreye kadar kol uzunluk ölçüsüne sahip olan bariyer hızlı çalışmaya çok uygun değildir.

MOOVİ 30S SERİSİ BFT BARİYER SİSTEMİ

bft bariyerFirmamız çözüm ARGE bilişim hizmetlerinin Türkiye’de 2 satıcısından biri olduğu bir model ise bft moovi 30s serisidir. Moovi 30s serisinin özelliği diğer serilere oranla çok daha hızlı çalisabilmesidir. Açma kapama süresi 1,5 saniye olan bft moovi  30s serisi bariyer aynı zamanda yoğun çalışmayada uygundur.Encoderli yapısı sayesinde çok uzun ömürlü ve stabil çalışan bariyerlere biridir. Özellikle ücretli otoparklarda kapama hızının yüksek olması gereken alanlarda tercih edilmektedir.

Categories: Genel

admin

Otopark sistemleri ve plaka tanıma sistemleri üzerine yazılım ve donanım geliştirmekteyiz.Bu sistemleri hem türkiye içerisinde hem yurt dışanda satmaktayız.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim