HGS OTOPARK SİSTEMLERİ

Published by admin on

HGS OTOPARK sİSTEMLERİ

HGS OTOPARK SİSTEMLERİ

HGS otopark sistemleri, otopark kontrol sistemlerinden birisidir. HGS otopark sistemi, HGS anteni, HGS etiketi, HGS kontrol paneli ve HGS yazılımından oluşur. HGS hızlı geçiş sistemi kelimelerinin kısaltmasıdır.

HGS li otopark sistemi nasıl çalışır;

HGS etiketi bulunan araç otoparka giriş veya çıkış yapmak istediğinde otopark kapısında bulunan HGS otopark sistemi anteni araç etiketini okur. HGS anteni okuduğu HGS etiketi ne ait bilgiyi bağlı olduğu HGS kontrol paneli ne gönderir.

HGS otopark sistemi kontrol paneli, UHF HGS anteninden gelen etiket bilgisini değerlendirir. HGS etiketi eğer HGS panelinde kayıtlı ve geçiş yetkisi tanımlı ise otopark kapısını açar. Araç bilgisi otopark bilgisi ve zamanını otomatik olarak kaydeder.

HGS anteni nedir, nasıl çalışır;

uhf hgs anteni, hgs anteni fiyatıHGS anteni doğrusal sinyal yayarak HGS etiketi tespiti yapar. HGS anteni 12 dbi gücünde sinyal yatmaktadır. 12 dbi sinyal gücü 15 metre mesafede hızlı geçiş sistemi etiketi tespiti yapar. HGS anteni iç ve dış ortamda çalışacak şekilde IP 68 standardında üretilmektedir.

HGS anteni, UHF anten olarak ta adlandırılmaktadır.

HGS anteni 9v 2a veya 12v 3a adaptör ile beslenmektedir. HGS anteni okuduğu HGS etiketi verilerini HGS kontrol paneline wiegand data aktarım teknolojisini kullanarak göndermektedir. Hgs antenlerinin rs232 bağlantısı vardır. Rs232 üzerinden HGS anteni okuma ve iletişim ayarları yapılmaktadır.

Hgs anteni fiyatı: HGS anteni fiyatları genel olarak diğer otopark sistemlerinden uygundur. HGS anteni fiyatını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HGS etiketi, HGS etiketi nedir, nasıl çalışır;

Hızlı geçiş sistemi etiketi, manyetik sinyallere tepki veren bir elektronik çip ve bir alüminyum folyo antenden oluşur. Elektronik çip ve alüminyum folyo anten dayanıklı ve esnek olabilmesi için plastik veya kağıt yapışkanla kaplıdır.

Hgs etiketi, UHF etiket, Hgs Sticker, Otopark Sticker olarak ta adlandırılmaktadır.

Etiketin çip ve folyo anteni enerjiye ihtiyaç duymadan fabrikasyon olarak oluşmuş etiket numarasını barındırır. HGS etiketi HGS anteninden sinyal aldığında etiket numarasını gönderir. HGS anteni lineer yayın yaptığı sinyalden bu numarayı okur.

Hgs etiketi fiyatı: HGS etiketleri fiyatları genel olarak uygundur. HGS etiketi fiyatını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HGS etiketi çeşitleri;

Cam tipi HGS etiketi

cam tipi hgs etiketiAraç on camının iç tarafına yapıştırılmak için geliştirilmiş HGS etiketidir. Farklı renk ve boyutlarda üretilen cam tipi HGS etiketi bir tarafı yapışkanlı olarak üretilmektedir. Araç camına yapıştırılan HGS etiketi sorunsuz çalışabilmektedir. Cam tipi HGS etiketi fiyatını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Plaka tipi HGS etiketi

plaka tipi hgs etiketi, plakaya vidalı hgs etiketiAraçların dış alanına sabit olarak takılmak üzere geliştirilmiş bir UHF etiketidir. İki tarafında vida delikleri vardır bu sayede araç plakalığına vidalanmaktadır. Etiket çipi ve anteni plastik su geçirmez kılıfın içindedir. Plaka tipi HGS etiketi fiyatını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kart tipi HGS etiketi

kart tipi hgs etiketi, pvc hgs etiketiKredi kartı büyüklüğünde olan bu HGS etiketi araç HGS anteni yakınlarında olduğunda manuel olarak antene göstermek için geliştirilmiş bir HGS etiketidir. Üzeri PVC kaplı olan çip ve antenden oluşur. Kart tipi HGS etiketi fiyatını öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

HGS kontrol paneli nedir, nasıl çalışır;

hgs kontrol paneli, hgs paneliHGS kontrol paneli HGS anteninin okuduğu etiketlerin kayıtlarının tutulduğu elektronik kartlarıdır. HGS panelinde desteklediği anten sayısı kadar wiegand girişi ve tetik rolesi bulunur. HGS kontrol paneline HGS yazılımından HGS etiketi bilgileri gönderilir.

 HGS anteni okuduğu etiket bilgisini gönderdiğinde HGS paneli etiket numarası ile hafızasındaki etiket numaralarını karşılaştırır. Eğer HGS etiket numarası panelde tanımlı ise panel üzerinde bulunan roleyi bir süreliğine aktif konuma getirir. Böylelikle otopark kapısı HGS etiketi okunduğunda otomatik olarak açılır.

Hgs panelleri profesyonel olarak üretilmektedir. Bilgisayar bağlantısı olan HGS panelleri etiket kayıt ve raporlamak için HGS sisteminde en doğru tercihtir. Bilgisayar bağlantısız HGS panelleri uygun fiyatlı olsa da yönetim zorluğu ve rapor alınamaması sadece fiyattan dolayı tercih edilmesine sebep olmaktadır.

Çözüm ARGE otopark kontrol sistemlerinden biri olan HGS otopark sistemleri üretim ve satışını yapmaktadır. HGS otopark sistemi bayiliği için lütfen iletişime geçiniz.

Call Now ButtonAra
× Whatsapp İletişim